O Ses Türkiye Yarışma Programı

2 Puan Ver 4 Puan Ver 6 Puan Ver 8 Puan Ver 10 Puan Ver
7.5
İzlenme   : 2522 kez
Açıklama :

Acun Ilıcalı ile yapılan bir röportaşda yaptığı açıklamada şu şekilde konuştu…

Yeni projeleriniz var mı? Sorusu üzerine…

Vardır, şarkı yarışmasına başlayıyoruz. İsmi ise, ‘Voice’ Türkçe adı ‘O Ses’ olacak. Türkiye’deki ‘O Ses’i arıyoruz. Çok iddialı geliyoruz. Jürimiz de çok iddialı olacak. 4 kişilik bir jüri ama biz 4 artı 2 kuralını işleteceğiz. Şeklinde oldu.

Acun Ilıcalı Yeni bir yarışma Programı ile ekranlara gelecek. Survivor ve Yetenek Sizsiniz adlı yetenek yarışmalarından sonra bu sefer formatını başka bir ülkeden alacağı (Voice) türkçesi O ses Türkiye adlı yeni bir ses yarışması ile ekranlara gelecek.Yarışamada arkası dönük bir jüri olacak. Dinleyeceği yarışmacıların sesini kabul edip düğmeye bastıklarında kendi takımına alacaklar. Bakalım Acun ılıcalının yeni yarışma projesini merakla bekliyoruz.


Etiketler  : o ses türkiye son bölüm o ses türkiye yeni bölüm
  • Matematik sorusu: 9 + 9 »»
0
Yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu siz yapabilirsiniz.
1 kadın 1 erkek izle 5er beşer izle adını feriha koydum izle al yazmalım izle alemin kıralı izle anneler ile kızları izle araf zamanı izle arka sıradakiler umut izle arka sokaklar izle aşağı yukarı yemişlililer izle aşk ve ceza izle avrupa avrupa izle ay tutulması izle babam için izle babam sağolsun izle behzat ç izle beni affet izle bir çocuk sevdim izle bir günah gibi izle bir ömür yetmez izle bir zamanlar osmanlı kıyam izle bizim yenge izle bulutların ötesi izle canan izle canım babam izle çocuklar duymasın izle dedektif memoli izle derin sular izle dinle sevgili izle eve düşen yıldırım izle ezel izle fatmagülün suçu ne izle firar izle fragmanlar izle geniş aile izle gün akşam oldu izle ha babam uzay izle hayat devam ediyor izle herşeye rağmen izle huzurum kalmadı izle iffet izle iki yaka bir ismail izle insanlar alemi izle istanbulun altınları izle kalbim 4 mevsim izle kalbim seni seçti izle kan izle kanıt izle karadağlar izle karakol izle keşanlı ali destanı izle koyu kırmızı izle küçük hanımefendi izle küçük hesaplar izle kurşun bilal izle kurt kanunu izle kuzey güney izle lale devri izle leyla ile mecnun izle mavi kelebekler izle mazi kalbimde yaradır izle mor menekşeler izle muck izle muhteşem yüzyıl izle öyle bir geçer zamanki izle pis yedili izle reis izle sakarya fırat izle seksenler izle sende gitme izle seni bana yazmışlar izle sensiz olmaz izle sihirli annem izle son izle sultan izle suskunlar izle tek başımıza izle tövbeler tövbesi izle türkün uzayla imtihanı izle uçurum izle umutsuz ev kadınları izle üsküdara giderken izle ustura kemal izle yahşi cazibe izle yalan dünya izle yalancı bahar izle yer gök aşk izle yıldız masalı izle yıllar sonra izle zehirli sarmaşık izle