Suskunlar 8. Bölüm

Part 1
2 Puan Ver 4 Puan Ver 6 Puan Ver 8 Puan Ver 10 Puan Ver
9.6
İzlenme   : 5237 kez
Açıklama : Suskunlar 8. Bölüm hd izle Suskunlar 8. Bölüm full izle Suskunlar 8. Bölüm yeni izle Suskunlar 8. Bölüm tek parça hd kalitesinde izle.
Etiketler  : Suskunlar 8.Bölüm İzle 26 Nisan 2012 hd Suskunlar son bölüm
  • Matematik sorusu: 4 + 1 »»
2
edepsizkomedya 05.05.2012 18:10
  • Iska adamsın! :)) diziye gelirsek popüler medyanın neredeyse tamamı saçma saçma senaryolarla insanları tv'nin başına bağlayıp ceplerini dolduruyor maşallah..gel gelelim izlenmeye değer değil hiçbiri.. Suskunlar, yeni bir çığır olmalı.. tüm değerlerin hiçe sayıldığı o saçma aşk, aldatma vs. gibi şeylerle değil de daha mantıklı daha tutarlı bir gözle ilerliyor dizi. rayından çıkmazsa,senaryosu yabancı bir kitaptan uyarlanarak yazılmış da olsa, ( bazıları bu nedenle izlemekten kaçınıyormuş, diğer diziler çok orijinal ya neyse ) on numara 1. sırada dizi.. bunu söyleyerek milletimizi aşağılamak değil amacım ama Türkler bu işi çok da bilmiyor bir kısım kitleleri zaafından yakalayıp uzatıyor da uzatıyor saçmalıyor da saçmalıyor yemin ederim tv'nin yüzüne bakamaz oldum sinirlerim bozuluyor. neyse ki Suskunlar var da izlenecek güzel bir şey var artık! :)
rumum 05.05.2012 13:31
  • çook güzil
1
1 kadın 1 erkek izle 5er beşer izle adını feriha koydum izle al yazmalım izle alemin kıralı izle anneler ile kızları izle araf zamanı izle arka sıradakiler umut izle arka sokaklar izle aşağı yukarı yemişlililer izle aşk ve ceza izle avrupa avrupa izle ay tutulması izle babam için izle babam sağolsun izle behzat ç izle beni affet izle bir çocuk sevdim izle bir günah gibi izle bir ömür yetmez izle bir zamanlar osmanlı kıyam izle bizim yenge izle bulutların ötesi izle canan izle canım babam izle çocuklar duymasın izle dedektif memoli izle derin sular izle dinle sevgili izle eve düşen yıldırım izle ezel izle fatmagülün suçu ne izle firar izle fragmanlar izle geniş aile izle gün akşam oldu izle ha babam uzay izle hayat devam ediyor izle herşeye rağmen izle huzurum kalmadı izle iffet izle iki yaka bir ismail izle insanlar alemi izle istanbulun altınları izle kalbim 4 mevsim izle kalbim seni seçti izle kan izle kanıt izle karadağlar izle karakol izle keşanlı ali destanı izle koyu kırmızı izle küçük hanımefendi izle küçük hesaplar izle kurşun bilal izle kurt kanunu izle kuzey güney izle lale devri izle leyla ile mecnun izle mavi kelebekler izle mazi kalbimde yaradır izle mor menekşeler izle muck izle muhteşem yüzyıl izle öyle bir geçer zamanki izle pis yedili izle reis izle sakarya fırat izle seksenler izle sende gitme izle seni bana yazmışlar izle sensiz olmaz izle sihirli annem izle son izle sultan izle suskunlar izle tek başımıza izle tövbeler tövbesi izle türkün uzayla imtihanı izle uçurum izle umutsuz ev kadınları izle üsküdara giderken izle ustura kemal izle yahşi cazibe izle yalan dünya izle yalancı bahar izle yer gök aşk izle yıldız masalı izle yıllar sonra izle zehirli sarmaşık izle